1

Temat: Firma, wykonująca stalowe hale magazynowe

Cześć. Zwracam się do Was z pytaniem, czy ktoś orientuje się może, gdzie mam szukać namiaru na firmę, która postawi mi stalową halę? Potrzebuję czegoś na wzór przechowalni, jednak zależy mi na tym, żeby konstrukcja była trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Możecie mi polecić jakąś firmę, która się tym zajmuje? Będę bardzo wdzięczny.

2

Odp: Firma, wykonująca stalowe hale magazynowe

Pamiętam, że jak ja szukałem firmy, która zaprojektuje mi i wykona hale magazynowe stalowe to miałem niezły problem. Żadna firma nie umiała sprostować moim wymaganiom, a zależało mi na tym, żeby hala miała niestandardowe wymiary. Dopiero później trafiłem na Solid Hale, ale było już za późno.

3

Odp: Firma, wykonująca stalowe hale magazynowe

Panowie, jak ja budowałem chlewnie to korzystałem z usług tej firmy: http://solidhale.pl/oferta/indywidualne … lowe-hale/ i naprawdę byłem za-dowolony z rezultatów. Moim zdaniem robią najlepsze hale magazynowe stalowe z jakimi spotka-łem się do tej pory. Przyjechali i wszystko wymierzyli, a potem dobrali odpowiednie materiały. Jestem zadowolony, bo wszystko było zgodnie z moimi preferencjami, a dodatkowo chlewiarnia okazało się bardzo ekonomiczna, bo nie traci ciepła.

4

Odp: Firma, wykonująca stalowe hale magazynowe

Właśnie o coś takiego mi chodziło! Dziękuję w takim razie za polecenie i na pewno sprawdzę te firmę.

5

Odp: Firma, wykonująca stalowe hale magazynowe

Daj później znać, jak sprawdzili się u Ciebie i czy rzeczywiście będziesz zadowolony.