Temat: Jakie ciekawe zajęcia dla dzieci możecie polecić?

Mamy szansę, by zorganizować jakieś wyjątkowe zajęcia dla naszych dzieci. Dyrekcja daje zielone światło i pozostaje jedynie znalezienie jakiejś wyjątkowej oferty. Zastanawiam się kto najlepiej się sprawdzi i pokaże naszym dzieciom, że warto się uczyć i że warto myśleć o swojej przyszłości.:) Możecie coś zaproponować??

2

Odp: Jakie ciekawe zajęcia dla dzieci możecie polecić?

Może sprawdź sobie ich ofertę http://go4robot.pl/? Mają bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci. Uczniowie długo wspominali to, co się działo i ciągle twierdzą, że chcieliby przeżyć coś podobnego jeszcze raz. Prowadzący są tak entuzjastyczni, że naprawdę zarażają swoją pasją. I nawet ja, choć mam już swoje lata, zastanawiam się czy w przyszłości nie chciałbym zajmować się techniką i robotami.;) Ale chyba trochę za późno. Teraz mogę za to wychować jakiegoś geniusza nauki.;p

3

Tak, to są naprawdę fantastyczne zajęcia dla dzieci. Nieważne kto ma jakie zainteresowania, one się po prostu bardzo podobają. Dużo się dzieje i dzieci nie tylko słuchają, ale też działają w praktyce. Kto inny pozwoliłby im samym produkować i programować roboty? No właśnie. Bardzo ciekawa propozycja.

4

Mój syn brał udział w warsztatach robotów i zrobiły na nim duże wrażenie. Nigdy wcześniej nie miał takiego zapału do nauki i tak chętnie nie chodził do szkoły…:)