Temat: Meblościanki do salonu – na co zwracać uwagę?

Witam, od jakiegoś czasu myślę na wymianą meblościanki. Obecnie mam stare meble po mojej babci. Chciałabym by meble były nowoczesne, ale jednocześnie dobrze komponowały się w starej przestrzeni. Futuryzm odpada. Stawiałabym na drewno i wszystko drewno podobne.

2

Odp: Meblościanki do salonu – na co zwracać uwagę?

Podczas zakupu kompletu mebli najważniejszy jest dokładny pomiar. Musisz wiedzieć ile masz na nie miejsca. Gotowe komplety znajdziesz tutaj http://meblex-rawicz.pl/category/mebloscianki-komplety. Jeśli już wiesz jakie wymiary ma mieć twoja meblościanka do salonu, wybierz odpowiedni dla ciebie styl. Myślę, ze w starszych przestrzeniach oprócz tradycyjnego drewna sprawdzi się tez płyta wiórowa lub pilśniowa.

3

Dobrez pomierz też drzwi i ich zakres jak się otwierają. Nowoczesna meblościanka do salonu może być głęboka. Zresztą  możesz wybrać płytszą, ale musisz od razu wiedzieć jakiej szukasz. To ci ułatwi sprawę.

4

Dziewczyny mają rację. Meblex ma meblościanki o bardzo różnych wymiarach, do tego można dobrać szafeczki lub komódki tak by meblościanka idealnie pasowała do ściany, ale przede wszystkim musisz znać wymiary. Oczywiście trzy wymiary, to znaczy nie tylko długość ściany, ale też wysokość i głębokość. Meblościanka nie powinna być do samego sufitu. Pozostaw trochę wolnej przestrzeni.

5

Proste, nowoczesne meble sprawdzają się w każdej przestrzeni.