Temat: Pokazy iluzji na weselu?

Hejka, szukam pomysłów na atrakcje na wesele, które będę miała latem. Myslalam o fotobudce i o pokazach iluzji. Co o tym myślicie? Takie rzeczy spodobają się gościom? Bylam na kilku weselach, ale tych dwóch rzeczy nigdzie nie spotkałam. Były pokazy barmańskie, puszczanie lampionów, pokaz sztucznych ognii…

2

Odp: Pokazy iluzji na weselu?

Hej, to fajne pomysły smile fotobudke widziałam już w akcji, ale iluzjonisty nie. Co nie zmienia faktu, ze lubie tego typu show i mnie osobiście bys „kupila” taka atrakcją na weselu smile

3

Pomyślę o tym, jak będę robic liste gości wink))))

4

Myslisz, ze ludziom spodobają się pokazy iluzjonistyczne?

5

Nie mam pojęcia, dlatego wlasnie pytam

6

Hej Młoda Panno – ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu kogo?

7

No moim i mojego narzeczonego.

8

NO wlasnie. Dlatego jeśli masz ochote na pokazy iluzji, to je zwyczajnie zamawiasz. To wy jesteście najważniejsi w tym dniu i to wy planujecie ten dzień. A w nim wszystko na co macie ochote. Wszystkim gościom i tak nie dogodzicie, bo zwyczajnie się nie da. Ale myslę, że akurat pokazy iluzji spodobają się wielu osobom. I nawet znalazłam Ci link do strony faceta, który się tym zajmuje: http://mariuszczajka.pl/. Widzialam na jego stronie, że robi pokazy także na weselach. Temat załatwiony smile

9

Wow, zaskoczyłaś mnie wink) dziękuję smile) A jak się nazywa?

10

Nazywa się Mariusz Czajka i jest z Łodzi. Będzie Ci pasować w tym względzie?

11

Jak najbardziej – wesele planujemy pod Łodzią smile Jestem twoją dłużniczką smile)))

12

Spoko, przypomnę się bliżej wesela wink))