1

Temat: Czy kupować laptopa na urodziny?

Cześć. Niedługo mój chrześniak ma urodziny i chciałbym mu kupić laptopa. Zastanawiam się, czy to dobry pomysł? Co Wy myślicie? A może moglibyście mi polecić jakieś komputery najlepsze dla piętnastolatka?

2

Odp: Czy kupować laptopa na urodziny?

Dla mnie super pomysł! Każdy nastolatek cieszyłby się z takiego prezentu. Może zainteresują Cię Laptopy Lenovo Essential. Kupisz je chociażby tutaj: mct-sklep.pl/essential-c4535 i z tego, co widzę wybór jest duży. Są różne rozmiary monitorów, więc będą świetnie nadawać się do gier czy codziennej pracy.

3

Też znam sklep www.mct-sklep.pl, bo mają całkiem bogate i korzystne IT. Zamawiałem kiedyś u nich sprzęt i to, co mi się podobało to obsługa. Potrafili mi doradzić w kwestiach matrycy i pamięci RAM, wiec dla mnie bardzo na plus.

4

Nie uważasz, że laptop to za drogi prezent na urodziny? Ja bym kupiła raczej coś zwykłego. Może ewentualnie grę.

5

W tej sytuacji pieniądze nie grają roli smile. Przy okazji możecie mi też podrzucić Wasze propozycje laptopów dla profesjonalistów, bo chciałbym polecić coś wspólnikowi.

6

To ja z czystym sumieniem polecam Ci Laptopy Asus Pro serii B. Sam używam takiego i jest rewelacyjny. Ma dodatkowe zabezpieczenia jak czytnik linii papilarnych czy wzmocniona obudowa. Kupisz go też w tym sklepie internetowym: https://mct-sklep.pl/advance-b-c4640 i masz duży wybór laptopów z tej serii.