Temat: Czy waszym zdaniem wibratory realistyczne są godne zakupu?

Czytałem trochę o tym jaki wibrator jest najlepszy, co kobiety lubią itp. No ale przyznam że nadal nie jest to dla mnie jasne. Czy moglibyście coś polecić a konkretnie z modeli tzw. realistycznych. Ponoć są super – czy to prawda?

2

Odp: Czy waszym zdaniem wibratory realistyczne są godne zakupu?

Ja mam pozytywne doświadczenia z wibratorami, a w zasadzie to moja partnerka bo to ona korzysta – czasem przy mojej małej pomocy big_smile Jako urozmaicenie pieszczot to fajna zabawka, choć penisa nie zastąpi wink

3

Nigdy do tej pory nie używałam „bratora” ale w sumie to chyba byłoby całkiem fajnie. Z drugiej strony jak jest fajny facet to po co kochać się z kawałkiem plastiku?

4

No moja żona stwierdziła że wibrator jest ekstra ale tylko wtedy kiedy ja mam go w ręce. I chyba to właśnie jest podstawa. Kupiłem jej na walentynki fajny model na Intymnosc.pl i była to zdecydowanie dobra inwestycja.

5

Dokładnie, kapitalny sklep z gadżetami erotycznymi. Wybór wibratorów świetny, najlepiej zerknąć: https://intymnosc.pl/pl/171-wibratory-realistyczne. Faktycznie wydaje się że wibratory realistyczne są z tego wszystkiego najciekawsze bo jednak pozwalają mieć odczucia zbliżone do obcowania z żywym członkiem. Można znaleźć sporo relacji lasek zachwyconych takimi akcesoriami. Ale trzeba je kupować w sprawdzonym miejscu.

6

Podobne odczucia ja miałam kiedy pierwszy raz skorzystałam z wibratora z cyberskóry. Rzeczywiście jakbym miała zawiązane oczy to bym pomyślała że to mój chłopak wszedł.

7

Na tym właśnie polega zabawa z cyberskórą – maksymalnie realistyczna feeria doznań. Narzeczony dostał ode mnie masturbator z takiego materiału i jest zachwycony.