Temat: Wózek spacerówka dla maluszka, gdzie najlepiej kupić?

Hej piszę na tym forum ponieważ poszukuje wózka spacerówki dla mojej córeczki. Chcę ,żeby oczywiście był trwały i może żeby nadawał sie opcjonalnie dla jeszcze chociaz jednego dziecka. ( przyznam bylo by miło). Jakby był w przystępnej cenie to bym nie narzekała również. Same na penwo wiecie ,że kieszeń rodzica jest zawsze nadszarpnięta no i jeszcze mógłbybyć w takim dość neutralnym kolorze typu beżowy. Proszę o pomoc!!!!!!!

2

Odp: Wózek spacerówka dla maluszka, gdzie najlepiej kupić?

Cześć kochana ja niedawno też pisałam na forumz takim samym dylematem więc pomagam. Mi dziewczyny poleci ły tę stronę internetową: https://wyprawkowy.pl/spacerowe-124. I muszę przyznać szczerze ,że jestem zadowolona. Ja tam kupiłam wózek i starczył mi on dla dwójki moich dzieci ( teraz korzysta z niego moja kuzynka). Jeśli chodzi o cenę to ja wtedy płaciłam za niego coś około 200 kilku złotych więc nie jest to jakis majątek jak za wózek. Pozdrawiam.

3

Dziękuje ci kochana ,a miał on regulowane oparcie i budke? Bo to też jest cenna informacja jeśłi chodzi o wózek.

4

Tak, tak oczywiście ,że miał smile smile.

5

Dobrze jeszcze raz ci dziękuje w takim razie decyduję się na zakup mojej spacerówki z tej strony internetwoej.

6

Trochę tu nie zaglądałam ,ale chciałam napisać ,że wszystkim tym ,którzy nie wiedza ,gdzie kupić wózek dla swojego skarba ,a zwłaszcza spacerówkę serdecznie polecam miejsce o ,którym wyżej wspomniały koleżanki. Wózek trwały i w przytsępnej cenie.