Temat: Olej kokosowy w aptece czy w markecie?

Czy jeszcze gdzieś indziej? Gdzie najlepiej kupić?

2

Odp: Olej kokosowy w aptece czy w markecie?

Generalnie olej kokosowy możesz znaleźć w różnych miejscach, też w sklepach z kosmetykami jeśli chodzi o olej przeznaczony do stosowania zewnętrznego oraz w sklepach ze zdrową żywnością, także online. Zależy duzo od tego do jakich celów chcesz go stosować ale wydaje mi się że apteka to optymalny wybór, bez względu na to jak będziesz oleju używać

3

Bo ja właśnie chcę go używać do różnych celów, naczytałam się że jest świetny zarówno do przyrządzania jedzenia jak i do włosów i ciała. Więc dlatego szukałam głównie w aptece ale w marketach też widzę już coraz częściej

4

Wydaje mi się że w marketach jakość może nie być zbyt dobra… tam są zwykle tanie produkty które nie są za dobre choć oczywiście cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości. Ja sama kupuję olej kokosowy w aptece na stronie https://www.aptekamini.pl/intenson-olej-kokosowy-rafinowany-500ml.html i stosuję do różnych celów (polecam zwłaszcza kawę z olejem kokosowym, super wyglada, smakuje i odchudza)

5

Tak? Nie wiedziałam o tym, sądziłam że olej raczej tuczy smile

6

Kokosowy ma nietypowe właściwości i jest zupełnie inny niż zwykłe oleje. Więc naprawdę polecam go kupić i stosować do wszelkich celów (podpowiem tylko że jak masz przetłuszczające się włosy to nakładaj olej od połowy), zwłaszcza ten z AptekiMini, za jakość innych nie ręczę ale z marketu chyba bym nie nałożyła na włosy i twarz smile

7

Dzięki za podpowiedzi, czytałam o tym i już chyba wszystko wiem na temat tego oleju, teraz też gdzie najlepiej kupić, dzięki smile