Temat: Szukam firmy zajmującej się SEO z Lublina. Znacie kogoś sprawdzonego z tego miasta?

Jedno konkretne pytanie, potrzebuję zrobić pozycjonowanie lokalnej firmy i szukam kogoś z Lublina kto się tym zajmuje. Powiedźcie mi że jest w tym mieście ktoś kto zna się na rzeczy!

2

Odp: Szukam firmy zajmującej się SEO z Lublina. Znacie kogoś sprawdzonego z tego miasta?

Co prawda nie z tego ale koniecznie zajrzyj na https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/lublin/. Firma ma biuro w Poznaniu ale co to za problem tongue Przy tym procesie i tak nie będziesz uczestniczyć osobiście więc bez obaw wink W lepsze ręce ciężko będzie trafić tongue

3

Odp: Szukam firmy zajmującej się SEO z Lublina. Znacie kogoś sprawdzonego z tego miasta?

Właśnie, po co się ograniczać do lokalnych firm? To nie remont mieszkania żebyś musiała nadzorować pracę! Zlecasz, robisz to co do ciebie należy a firma robi swoje. Grupa Tense to naprawdę profesjonalna firma, nie musisz się niczym martwić wink

4

Pozycjonowali dla mnie 4 strony wink Za pierwszym razem też chciałem wszystko wiedzieć, najlepiej to dyszeć komuś za plecami i patrzeć co robi big_smile Jak zobaczyłem pierwsze efekty to odpuściłem, i bez tego wszystko zrobione jest tak jak powinno być.

5

Wiecie jak jest, inwestuję pieniądze to chciała bym mieć do wszystkiego wgląd. Może trochę za bardzo się tym przejmuję smile