Temat: Jakie materiały na meble?

Jakie materiały na meble macie albo polecacie? Lubię nowoczesne, stylowe akcenty. Z drugiej strony mój mąż jest wielbicielem klasycznego designu i szukamy jakiegoś fajnego kompromisu. Pomyślałam, że wrzucę temat na forum i może padną jakieś ciekawe propozycje. Piszcie śmiało, czekam!!:)

2

Odp: Jakie materiały na meble?

my ostatnio zdecydowaliśmy się na kupno stylowej plamoodpornej sofy – wahałam się trochę, ale materiał plamoodporny jest naprawdę bardzo praktyczny i warty uwagi. Bo wiecie, kupić ładny i elegancki mebel to jedno, ale zachować go takim na wiele kolejnych lat to już o wiele trudniejsze zadanie.;) szczególnie jak mieszka się w żywym domu, przychodzi sporo gości, są dzieci, zwierzęta, i tak dalej. Zresztą sama czasami jak siedzę spokojnie na sofie to zdarza mi się, że niechcący wyleję kawę albo coś takiego… pech.:p

3

Odp: Jakie materiały na meble?

przede wszystkim radziłbym skorzystać z oferty sprzedaży dobrej jakości materiałów – bo wygląd musi iść w parze z wytrzymałością i jakością… żonie zamarzyły się oryginalne dekoracje i w końcu po długiej selekcji kupiliśmy okrągłe marszczone poduszki Black Cat Design – jedyne, które wyglądały naprawdę elegancko, a nie jakoś tanio i nietrwale.

4

Odp: Jakie materiały na meble?

my też mamy poduszki od tej firmy, ale nie okrągłe. Wiem, że mają spory wybór i można dobrać sobie materiał z szerokiej gamy odcieni… a co do kompromisu między klasyką i nowoczesnością, to może niech autorka wątku postawi z mężem na kontrasty? Nowoczesna ściana, klasyczny mebel?

5

Odp: Jakie materiały na meble?

a ja uwielbiam materiały wełniane – dają naprawdę ciekawe efekty w różnego rodzaju aranżacjach. I w klasyce, i w nowoczesności. A pomysł kolegi wyżej z kontrastami popieram, mieszanie stylów jest teraz bardzo modne.:)

6

Odp: Jakie materiały na meble?

dziękuję za komentarze, zanotowałam w głowie wszystkie wasze uwagi.:D