Temat: Czy ktoś z was kupuje buty softshell?

Co prawda nigdy jakos nie przepadałem za nowinkami ,ale dziewczyna ostatnio mi suszy glowe, żebym kupil nowe buty. Widzialem takie buty softshell. Czy ktos z was kupuje buty softshell w ogole warto sobie tym glowe zawracac?

2

Odp: Czy ktoś z was kupuje buty softshell?

Jeśli nei zamierzasz nigdzie się wspinac to po prostu mocniejsze buty na co dzien no i takie które lepiej amortyzuja.

3

To buty skierowane głownie do osob, które jak tu ktos napisal do tych, którzy uprawiaja duzo sportu, bo normalnie takie buty sa po prostu trwalsze i wytrzymalsze.

4

Wg mnie kazde buty musza być praktyczne jeśli mogę je nosic tylko do garnituru to wole kupic sobie np. bardziej uniwersalne buty. No ale tych butów softshell jeszcze nie testowalem.

5

no ale sama nazwa wskazuje ze buty sa jednoczesnie lekkie i wytrzymałe. chodzi o to ze takie buty po prostu maja np. mocna podeszwe która nadaje się na wszelkie skaliste tereny. Ja kupowalem tutaj http://napieszo.pl/336-buty-trekkingowe te tutaj buty softshell z hi teca naprawde dobrze mi służą. Są wygodne ale tez lekkie. No i co wazne jak gdzies jade to to ze sa antypoślizgowe. Ale normalnie je na codzien nosze.

6

Każdy but mimo wszystko powinien oddychać. Jak kupuje się buty kompletnie bez wentylacji. To jest dopiero lipa. Ale tak czasem bywa jak ktos nie patrzy na jakość tylko na najnizsza cene to wtedy bubel jak nic tongue

7

Ja już wolę wydać więcej kasy i ponosić buty dłużej niż co chwile wymieniac. tongue a softshell sam kiedys miałem . Sa tez kurtki softshell tez bardzo lekkie z dobrą wentylacja i nadaja się dla osob, które duzo uprawiaja sportu.

8

kiedys tez nie miałem przekonania co do tego czy buty softshell będą spelanic swoja role. Ale raz skręciłem kostke jak kupilem buty które niby mialy mieć antypoślizgową powierzchnię ale ja i tak wyłożyłem się jak dlugi. A na stronie NaPieszo.pl możesz sobie porównać buty i pewnie cos da rade wybrac.

9

Wiesz co buty neiktorzy kupuja takie ze od razu powinni je wyrzucic . But musi chronic noge. Bo raz skręcona kostka może do konca zycia już bolec.

10

u mnie akurat jest dobre to, ze ja buty szanuje, wiec dla mnie te pare stów na buty nie problem bo wiem , ze kasa się zwróci.