Temat: Gdzie opłaca się kupować poduszki 50x60 z puchu gęsiego?

Ktoś z was ma może upatrzony sklep z poduszkami z puchu gęsiego, albo niedawno kupował i jeszcze pamieta adres strony itd? Jeśli tak to bardzo proszę o namiary na dobry i niedrogi sklep z dużym wyborem bo potrzebuję akurat 50x60cm. Dzięki.

2

Odp: Gdzie opłaca się kupować poduszki 50x60 z puchu gęsiego?

podbijam pytanie bo sporo na temat gęsiego puchu czytałam i chciałabym spróbować, kupić poduszkę do spania i zobaczyc czy rzeczywiście skóra się tak nie poci. Właśnie przez to że jest mi gorąco w nocy robią mi się zmiany skórne, bo mam tendencje do nadmiernego pocenia się. Poza tym strasznie źle mi się śpi na mojej obecnej poduszce, sprawdziłam już wiele – z pianek, gabek i sztucznego puchu. Każda jest dla mnie niewygodna. Liczę na pomoc.

3

Nie słyszałam jeszcze żeby naturalny puch miał wpływ na zmiany skórne. To głównie kwestia diety i stresu.

4

Cześć! Owszem, to kwestia także diety i stylu zycia, ale nie wolno zapominać że nasze babki i prababki spały na gęsim puchu, a one nie cierpiały na takie problemy jak my. Dzięki swojej przewiewności pozwala utrzymywać odpowiednią temperaturę ciała dzięki czemu skóra się nie poci a pory się nie zatykają. Poduszka 50x60 jest idealna pod wzgledem wielkości, wiem bo sama taką mam i dodatkowo zupełnie pozbyłam się bólu szyi. Puch o wiele lepiej utrzymuje kształt poduchy, a najtaniej wychodzi w tym sklepie: https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Poduszk … -50x60/123. Pozdrawiam i dużo zdrowia!

5

Nie powiem żeby brzmiało to nielogicznie, bo twoje argumenty do mnie przemawiają, ale jakoś nie chce mi się wymieniać pościeli tongue

6

Spoko, ja do niczego nie przekonuję tylko piszę jakie mam zdanie w danej kwestii. Mi, córkom i koleżankom gęsi puch bardzo pomógł dobrze i zdrowo spać, a jak mogę się podzielić czymś co jest sprawdzone i działa to się dzielę. Jak się zdecydujesz kiedyś to w tym sklepie co poleciłam kupisz za takie pieniadze jak kołdrę z syntetyków, pzdr.

7

Wiem wszystko co chciałem wiedzieć, temat do zamknięcia smile