Temat: Jakie kufry na motocykl polecacie?

Hej. Mój chłopak niedawno kupił sobie swój pierwszy motocykl. Zwariował na jego punkcie , a ja bym chciała mu kupić też coś od siebie. Wydaje mi się, że przydatne są kufry na motocykl, jednak sama nie wiem, czy to byłby trafiony prezent? Co myślicie?

2

Odp: Jakie kufry na motocykl polecacie?

Mój chłopak nie ma tego na swoim motocyklu, bo uważa, że to jest mu zbędne, bo i tak nic tam nie chowa.

3

Moim zdaniem to głupota. Wydaje mi się, że kufry na motocykl są potrzebne! Zawsze wrzucisz tam jakieś dokumenty czy nawet niewielkie narzędzia. A poza tym możesz też go łatwo zdemontować, jeśli akurat go nie używasz. W tym sklepie internetowym: http://www.motocyklowysklep24.pl/kufry- … 4_585.html mają niezły wybór takich skrzyń. Są większe, mniejsze, więc na pewno coś znajdziesz.

4

Ja tam też mam kufer, bo zawsze jakieś drobiazgi tam wrzucę, a nie lubię jeździć z plecakiem. Ja też swój kufer kupowałem na motocyklowysklep24.pl, bo mieli chyba najbardziej atrakcyjne ceny.

5

a musze do tego kupować jakieś śruby, żeby to zamontować?

6

Nie. Te kufry sprzedawane są w gotowych zestawach, więc wszystkie śruby i inne elementy potrzebne do montażu kupujesz razem. Jednak nie ma tego dużo, bo montaż jest bardzo prosty.

7

Swoją drogą to super dziewczyna jesteś, że wspierasz chłopaka w jego pasji!