Temat: Młodzieżowy hip-hop w Warszawie

Witam, czy hip hop w Warszawie – taki dla młodzieży – to temat, który cos wam mowi? Szukam fajnej szkoły tanca dla siebie wink

2

Odp: Młodzieżowy hip-hop w Warszawie

to fajny styl taneczny – widziałam na You Tube kilka filmików z lekcjami. Zaczepista sprawa.

3

ja chodze na takie zajecia od pół roku tutaj: http://www.ckit.pl/hip-hop-dla-mlodziezy/. Kumpela z klasy tam się wcześniej zapisala i tyle mi nagadala o tych zajęciach, ze stwierdziłem, ze czemu nie. Nie wiedziałem, ze mnie tez tak wciągnie wink Fakt, są czasami mocno wyczerpujące, bo jednak prawie cały czas ćwiczysz na ugiętych nogach, gdzies się tam wiginasz cialem, ale takie zmeczenie jest fajne. Ale jeszcze wieksza frajde masz jak możesz wlasnie na imprezach czy szkolnych pokazach tanecznych zaprezentować swoje umiejetnosci.

4

Wiem o czym mówisz stary wink hip hop uzaleznia wink

5

No dobra, a coś jeszcze mi powiesz o tych zajęciach?

6

Instruktorka jest spoko, nie mowiac już o tym, ze chciałoby się tanczyc tak jak ona wink jeśli sledzisz hip hopowe wydarzenia, to na pewno mowic Ci będzie coś nazwisko Pauliny Przestrzelskiej – ona zajela II miejsca w „You Can Dance-Po prostu Tańcz 6. Na żywo tańczy jeszcze lepiej smile

7

Wow, to super, wiem, oglądam to i widziałam jak tańczy i jak udało jej się zajac to II m. Okej, okej to już w zasadzie nic więcej nie musisz mi mowic. A nie wiesz czy nie jest za pozno na to, żeby zapisac się?

8

Nie ma pojęcia, ale mysle, ze chyba dasz rade do nas dolaczyc. Zadzwon sobie do nich najlepiej albo się przejdź.

9

Ok.