Temat: Czy jest możliwość zamówienia jedzenia na telefon w Tarchominie?

Hejka, kupiliśmy z TŻ mieszkanko na Tarchominie i chcemy zorganizować parapetówkę dla znajomych. Gotowanie nie wchodzi w gre, bo wystukaliśmy się z kasy i na sprzęty już nie starczyło. Postanowiliśmy zamówić jedzenie. Czy ktoś zna w tej okolicy jakieś dobre miejsce?

2

Odp: Czy jest możliwość zamówienia jedzenia na telefon w Tarchominie?

No właśnie, też mnie to interesuje. Zdaża mi się organizować spotkania brydżowe, a kto wtedy ma głowę, żeby pichcić! Najlepiej byłoby zadzwonic i już. Ktoś pomoże?

3

Może ja spróbuję. Skoro interesuje was jedzenie na telefon Tarchomin jest w zasięgu działań fajnej knajpki, która nie tylko ma pyszne dania ale też ich sporą różnorodność. Specjailzują się w naleśnikach i robią je w wersji deserów i dań obiadowych. Mają też doskonałe pierogi i sałatki a nawet kilka tradycyjnych zup. Wiem, że prowadzą działalnośc na terenie prawie całej Warszawy, a na pewno Tarchomin jest w ich zasięgu. Podaję wam adres, sami możecie sprawdzić: https://www.nalesnikarnia1.pl/informacj … -tarchomin. Jako że mają także mobilną kafejkę moja firma wynajmuje ich czasem na imprezy plenerowe.

4

Fajna sprawa! To jest ta Naleśnikarnia Nr1? Widzę, że można też zamawiać online. Bardzo wam dziękuję za pomoc. Ciekawe jak smakuja te ich pancakes z sosami.

5

Na twoim miejscu najpierw bym poszła i zobaczyła co mają, jak podają. Na imprezę raczej nie powinaś brać niczego w ciemno. Ale założyła bym się że ci wszystko przypadnie do gustu. Kiedyś przechodziłam obok z dziećmi i strasznie chciały sprubować tych pankaes. Teraz wiecznie suszą mi glowe, żeby zamówić, albo pójść na obiad. Chciałam zrobić sama ale mi nie wyszły takie puszyste.

6

Najlepiej pójść, zjeść i sprawdzić cały asortyment smile. Ale jestem przekonany, że i ty i goście będziecie zadowoleni. Życzę udanej imprezy i szczęścia w nowym domu.

7

I wiesz, że chyba tak waśnie zrobie? Zamówimy sobie cos z TŻ w sobote. Dzięki za ciepłe życzenia, troche szczescia zawsze się przyda.